Piece kominkowe EVORA swoim kształtem i wzornictwem precyzyjnie odpowiadają współczesnym wymaganiom projektowania wnętrz. EVORA potrafi zaciekawić szeroką gamę klientów, dlatego stała się bardzo popularnym modelem.
Piece kominkowe EVORA

Piece kominkowe EVORA

Minimalistyczny, ale jednocześnie dominujący swoim kształtem. Piec kominkowy EVORA doskonale pasuje do pomieszczenia, w którym nie zajmie więcej miejsca niż potrzeba.

Piec kominkowy odpowiedni do domów energooszczędnych. Posiada system CDP – centralne doprowadzenie powietrza zewnętrznego. Standardowo możliwe jest podłączenie górnego lub tylnego odprowadzenia spalin. Dzięki dopływowi powietrza wtórnego, które opływa szybę drzwiczek, nie dochodzi do osadzania zabrudzeń. Komora spalania wyłożona szamotem. Regulacja dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego za pomocą jednego elementu sterującego. W dolnej części pieca znajduje się zamykany schowek na drewno, który pozwala na przechowywanie mniejszej ilości drewna lub narzędzi kominkowych.

EVORA 01

Ceramika

Piece kominkowe EVORA | EVORA 01 - Ceramika

EVORA 02

Kamień

Piece kominkowe EVORA | EVORA 02 - Kamień

EVORA 03

Metal

Piece kominkowe EVORA | EVORA 03 - Metal

EVORA 07

Piaskowiec

Piece kominkowe EVORA | EVORA 07 - Piaskowiec
Akumulacyjne piece kominkowe EVORA AKUM

Akumulacyjne piece kominkowe EVORA AKUM

Smukły, wysoki piec akumulacyjny EVORA AKUM z popularną owalną podstawą i wysoką zdolnością emitowania dodatkowego ciepła.

Akumulacyjny piec kominkowy odpowiedni do domów energooszczędnych. Posiada system CDP – centralne doprowadzenie powietrza zewnętrznego. Standardowo możliwe jest podłączenie górnego lub tylnego odprowadzenia spalin. Dzięki dopływowi powietrza wtórnego, które opływa szybę drzwiczek, nie dochodzi do osadzania zabrudzeń. Komora spalania wyłożona szamotem. Regulacja dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego za pomocą jednego elementu sterującego. W dolnej części pieca znajduje się zamykany schowek na drewno, który pozwala na przechowywanie mniejszej ilości drewna lub narzędzi kominkowych. Do pieca można dodatkowo dokupić elementy akumulacyjne, które emitują ciepło nawet do 5,5h.

EVORA 01 AKUM

Ceramika

Akumulacyjne piece kominkowe EVORA AKUM | EVORA 01 AKUM - Ceramika

EVORA 02 AKUM

Kamień

Akumulacyjne piece kominkowe EVORA AKUM | EVORA 02 AKUM - Kamień

EVORA 03 AKUM

Metal

Akumulacyjne piece kominkowe EVORA AKUM | EVORA 03 AKUM - Metal

EVORA 04 AKUM

Piaskowiec

Akumulacyjne piece kominkowe EVORA AKUM | EVORA 04 AKUM - Piaskowiec
Piece kominkowe EVORA T

Piece kominkowe EVORA T

Piec kominkowy EVORA T nie ograniczy Cię tylko do jednego kąta widzenia ognia. Dzięki obrotowemu palenisku możesz cieszyć się widokiem żywego ognia z różnych miejsc.

Piec kominkowy odpowiedni do domów energooszczędnych. Posiada system CDP – centralne doprowadzenie powietrza zewnętrznego. Standardowo możliwe jest podłączenie górnego odprowadzenia spalin. Dzięki dopływowi powietrza wtórnego, które opływa szybę drzwiczek, nie dochodzi do osadzania zabrudzeń. Komora spalania wyłożona szamotem. Regulacja dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego za pomocą jednego elementu sterującego. Obrotowe palenisko oferuje użytkownikowi widok ognia pod różnym kątem.

EVORA T 01

Ceramika

Piece kominkowe EVORA T | EVORA T 01 - Ceramika

EVORA T 02

Kamień

Piece kominkowe EVORA T | EVORA T 02 - Kamień

EVORA T 03

Metal

Piece kominkowe EVORA T | EVORA T 03 - Metal

EVORA T 07

Piaskowiec

Piece kominkowe EVORA T | EVORA T 07 - Piaskowiec

{{ title }}

  • {{ vat?.text }}
  • {{ tab.title }}
W porównaniu: {{ comparator.count }} {{ comparator.suffix }}
Przejdź do porównania
Compare
Galeria Nasi dystrybutorzy
Share
Link skopiowany do schowka
Drukuj
Wybierz język